Pokoje Gościnne

Księga Gości

W Księdze jest 04 wpisów.
1

Aneta i Wanda
2004-08-30 22:36:10

Witamy wszystkich!
Jeżeli odwiedziliście tę stronę, to już dokonaliście dobrego wyboru ;-)))
A dokonacie jeszcze lepszego, jeżeli przyjedziecie do Kątów do domu Regendt. Znajdziecie tu duże i dobrze wyposażone pokoje, ciszę i spokój oraz bardzo symaptycznych gospodarzy z nie mniej sympatyczną bernardynką Weną.
Pozdrawiamy i Polecamy

Aneta i Wanda
- Warszawa i Siedlce, Polska

Ela i Leszek Gębala
2004-08-25 09:48:54

Witamy wszystkich odwiedzających stronę :). Kąty Rybackie odwiedziliśmy już trzykrotnie i nie zamierzamy na tym poprzestać! Oferta stuprocentowo zgadza się z rzeczywistością: gospodarze są bardzo sympatyczni, otoczenie piękne, a pokoje czyste i dobrze wyposażone. Polecamy dom Regendt wszystkim spragnionym prawdziwego wypoczynku: ciszy,spokoju i bezpieczeństwa (domu pilnuje 90-kilogramowa bernardynka Wena, bardzo inteligentna i przyjazna!). Pozdrawiamy!

Ela i Leszek Gębala
- Olsztyn, Polska

Małgorzata Mulik
2004-08-14 11:39:18

W niedzielę wróciłam z Kątów, z pobytu w "Regendtcie". Każdemu komu zależy na SPOKOJU, bardzo CZYSTYM i wygodnym pokoju moge polecić to miejsce z całego serca. Nie ma tłoku na plaży (jak w Krynicy), sklepy spożywcze - wędzarnie ryb - pod ręką - ceny NORMALNE. Tylko nie mogę obiecać słońca.

Małgorzata Mulik
- Łódź, Polska/Austria

Anna i Marcin Borowik
2004-08-10 11:27:43

Bardzo miłe wspomnienia z pobytu. Przemili gospodarze, pokoje komfortowe - nic dodać, nic ująć, dodatkowo bardzo miłe towarzystwo pięknej bernardynki.
Na pewno przyjemnie będzie tam wrócić.
Pozdrawiamy

Anna i Marcin Borowik
- Międzyrzec Podlaski, Polska


1