Pokoje Gościnne

Oferujemy...

      Dom „Regendt” znajduje się na początku Kątów Rybackich. Jest bardzo dobrze widoczny od strony drogi, więc odnalezienie go nie stanowi większego problemu. Na ogrodzonej posesji można bezpiecznie postawić samochód. Dom położony jest blisko ściany lasu, a otoczony jest krzewami ozdobnymi i kwiatami.
      Zapraszamy Państwa do jasnych, przestrzennych dwu- i trzyosobowych pokoi z własnymi łazienkami. W każdym pokoju jest radio, telewizor oraz lodówka.


      Pokoje urządzone są bardzo komfortowo ale i przytulnie. Czekają tu na Państwa wygodne fotele, stolik „do kawy”, toaletka, wersalka i wspaniałe łoże małżeńskie. Pokoje udekorowane są obrazami i roślinami doniczkowymi, które nadają im przytulną, domową atmosferę. Pokoje przeznaczone do wynajęcia są bez balkonów; po tej stronie domu okna wychodzą na południe, więc w pokojach jest jasno nawet w pochmurne dni. Wszystko to sprawia, że pobyt w naszych pokojach to prawdziwy wypoczynek.


      Istnieje możliwość wypożyczenia rowerów, dzięki którym zwykły spacer może zamienić się w prawdziwą wycieczkę krajoznawczą szlakami turystycznymi np. do muzeum w Sztutowie, lub nad morze, od którego dzieli nas niecałe 1000 metrów. W okolicy można powędkować, a jeżeli nie chcą Państwo łapać ryb na własną rękę, polecamy naszą restaurację, w której można zjeść pyszne smażone ryby oraz wiele potraw kuchni polskiej.Organizujemy...
                             o   Spotkania biznesowe,
                                  o   Kursy,
                                       o   Seminaria,
                                            o   Bankiety,
                                                 o   Przyjęcia okolicznościowe,
                                                      o   Zjazdy,
                                                           o   Inne imprezy.

Obsługujemy również grupy zorganizowane.

Zapraszamy!